Coaching Wrocław - Strefa Zmiany

Coaching Wrocław - Strefa Zmiany Coaching Wrocław -Strefa Zmiany - zajmujemy się tym, co umożliwia i ułatwia zmianę innym ludziom i organizacjom. Pomagamy i kierujemy rozwojem umiejętności oraz kompetencji.

Specjalizujemy się w pracy nad podnoszeniem efektywności w myśleniu i działaniu, coachingu menadżerskim, coachingu kariery oraz coaching relacji.

Coaching to specjalny rodzaj indywidualnych treningów. Coach (trener osobisty) pomoże Ci ustalić twoje cele. Pozwoli ci odkryć Twoje mocne strony. Odnaleźć własne rozwiązania, poszerzyć perspektywę patrzenia na świat. Coaching wspiera Cię w zmianie, której pragniesz.

Nasza oferta:
Trening (coaching) efektywności jest dla osób, które chcą poprawić efektywność swojej pracy, zracjonalizować działania, zmienić swoje nawyki na bardziej efektywne. Z coachem nauczysz się wielu przydatnych technik zarządzania swoją efektywnością, aby działać sprawniej i skuteczniej.
http://www.strefa-zmiany.pl/pl/article/7/Trening_efektywnosci

Coaching kariery - jeśli chcesz rozważyć różne opcje, podjąć ważną decyzję, nauczyć się asertywności i organizacji, ustalić ścieżkę kariery.
http://www.strefa-zmiany.pl/pl/article/4/Coaching_kariery

Coaching relacji jest dla osób, które chcą podnieść jakość komunikacji, rozwiązać konflikt, dobrze czuć się z ludźmi, spojrzeć na relację z innego, obiektywnego punktu widzenia. Z coachem w procesie coachingu możesz poprawić relację choćby przez zmianę swojej percepcji.

WARUNKI COACHINGU:
Pierwsze spotkanie z coachem - zapoznawcze (30 - 40 minut) zawsze jest bezpłatne. Na tym spotkaniu ustalasz z coachem Twoje główne cele. Kolejne spotkania odbywają się w ustalonych wspólnie terminach co 7-21 dni, w biurze coacha lub miejscu zamieszkania/pracy klienta.

Prowadzimy również sesje coachingu przez skype.

Skontaktuj się z nami
STREFA ZMIANY COACHING WROCŁAW - TEL. 504187567
http://www.strefa-zmiany.pl/pl/article/15/kontakt

Szczegóły strony www.strefa-zmiany.pl:

Podlinkuj stronę www.strefa-zmiany.pl:

Coaching Wrocław - Strefa Zmiany

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 177

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: