Coaching Wrocław - Strefa Zmiany

Coaching Wrocław - Strefa Zmiany Coaching Wrocław -Strefa Zmiany - zajmujemy się tym, co umożliwia i ułatwia zmianę innym ludziom i organizacjom. Pomagamy i kierujemy rozwojem umiejętności oraz kompetencji.

Specjalizujemy się w pracy nad podnoszeniem efektywności w myśleniu i działaniu, coachingu menadżerskim, coachingu kariery oraz coaching relacji.

Coaching to specjalny rodzaj indywidualnych treningów. Coach (trener osobisty) pomoże Ci ustalić twoje cele. Pozwoli ci odkryć Twoje mocne strony. Odnaleźć własne rozwiązania, poszerzyć perspektywę patrzenia na świat. Coaching wspiera Cię w zmianie, której pragniesz.

Nasza oferta:
Trening (coaching) efektywności jest dla osób, które chcą poprawić efektywność swojej pracy, zracjonalizować działania, zmienić swoje nawyki na bardziej efektywne. Z coachem nauczysz się wielu przydatnych technik zarządzania swoją efektywnością, aby działać sprawniej i skuteczniej.
http://www.strefa-zmiany.pl/pl/article/7/Trening_efektywnosci

Coaching kariery - jeśli chcesz rozważyć różne opcje, podjąć ważną decyzję, nauczyć się asertywności i organizacji, ustalić ścieżkę kariery.
http://www.strefa-zmiany.pl/pl/article/4/Coaching_kariery

Coaching relacji jest dla osób, które chcą podnieść jakość komunikacji, rozwiązać konflikt, dobrze czuć się z ludźmi, spojrzeć na relację z innego, obiektywnego punktu widzenia. Z coachem w procesie coachingu możesz poprawić relację choćby przez zmianę swojej percepcji.

WARUNKI COACHINGU:
Pierwsze spotkanie z coachem - zapoznawcze (30 - 40 minut) zawsze jest bezpłatne. Na tym spotkaniu ustalasz z coachem Twoje główne cele. Kolejne spotkania odbywają się w ustalonych wspólnie terminach co 7-21 dni, w biurze coacha lub miejscu zamieszkania/pracy klienta.

Prowadzimy również sesje coachingu przez skype.

Skontaktuj się z nami
STREFA ZMIANY COACHING WROCŁAW - TEL. 504187567
http://www.strefa-zmiany.pl/pl/article/15/kontakt

Szczegóły strony www.strefa-zmiany.pl:

Podlinkuj stronę www.strefa-zmiany.pl:

Coaching Wrocław - Strefa Zmiany

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 176

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy telekomunikacyjne »

  Kursy telekomunikacyjneInstytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy przedstawia ofertę prowadzonych przez siebie szkoleń. Bogata oferta szkoleń telekomunikacyjnych obejmujących wszystkie warstwy sieci

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Bliżej wiedzyBliżej wiedzy jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym elearning.
  Nasze bogate doświadczenie w szkoleniach elearningowych połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla oświaty i dla biznesu - Wrocław »

  Szkolenia dla oświaty i dla biznesu - WrocławKursy są najlepszą formą kształcenia. Firma szkoleniowa Laboratorium Nowych Perspektyw z Wrocławia posiada w swojej ofercie bardzo dużą ilość ciekawych i wartościowych szkoleń, międ

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Excel »

  Szkolenie ExcelCzas, który zaplanujemy na kurs komputerowy, szkolenie it np. Szkolenie Excel nie zawsze musi być nieciekawy.
  MS Excel niewątpliwie jest jednym z najczęściej używanych program

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • ECK Prestige Polska w Katowicach »

  ECK Prestige Polska w KatowicachOtwarci na potrzeby swoich klientów trenerzy czekają, aby sformułować dla Państwa indywidualny program kursu przydatnego w dalszej pracy. Skupiamy się na jakości, ale mamy również n

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia, kursy i szkolenia »

  Studia, kursy i szkoleniaInstytut Umiejętności Stosowanych w Warszawie prowadzi rekrutację na studia podyplomowe (studia ruszają w lutym 2014) na następujące kierunki:
  - Rachunkowość i finanse
  - A

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie SQL »

  Szkolenie SQLOrganizujemy szkolenia SQL na terenie całego kraju, w dowolnym mieście wskazanym przez Klienta. Zarówno w siedzibie jego firmy, jak również w naszych ośrodkach szkoleniowych.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leadership Center grywalizacja »

  Leadership Center grywalizacjaPrzedsiębiorstwo Leadership Center realizuje nowoczesne szkolenia biznesowe skierowane do managerów, grup pracowników oraz innych zainteresowanych rozwojem z zakresu realizacji proj

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia »

  Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkoleniaSKK to studium, które z powodzeniem i licznymi sukcesami działa na rynku edukacyjnym od kilkunastu lat. Swoją pozycję zawdzięczamy mocnej kadrze zarządzającej, a także wsparciu różn

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • GrafPlast - szkolenia komputerowe »

  GrafPlast - szkolenia komputeroweFirma GrafPlast oferuje szkolenia zarówno dla firm jak i dla osób indywidualnych. Prowadzimy kursy z różnych dziedzin informatyki, najczęściej z programów typu Excel, Word, CorelDRA

  Data dodania: 04 09 2017 · szczegóły wpisu »