Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia

Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia SKK to studium, które z powodzeniem i licznymi sukcesami działa na rynku edukacyjnym od kilkunastu lat. Swoją pozycję zawdzięczamy mocnej kadrze zarządzającej, a także wsparciu różnych instytucji. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, tak więc w naszej ofercie posiadamy darmowe, jak i płatne rozwiązania.

Do tego:

- dajemy możliwość zdobycia bezpłatnie tytułu technika
- dysponujemy własnymi nowoczesnymi pracowniami oraz salami wykładowymi
- posiadamy darmowy parking dla słuchaczy
- gwarantujemy naszym słuchaczom możliwość zdobycia zawodu na wybranych kierunkach już w zaledwie rok
- zapisanie się do szkoły bez wpisowego!

Jesteśmy odpowiedzialni również za przygotowanie i organizację szkoleń dla nauczycieli, tak więc, aby zapewnić im najwyższy poziom nauczania, w ofercie wprowadziliśmy liczne szkolenia oraz kursy pedagogiczne.
Prowadzimy również rekrutację na kolejną edycję kursu dla nauczycieli aktywnych zawodowo, oraz kursu dla wykładowców i instruktorów pozaszkolnych form oświatowych.

W naszej trosce leży staranne dobranie kadry dydaktycznej – dlatego nasi wykładowcy wyróżniają się odpowiednimi referencjami pedagogicznymi. Posiadają również umiejętności praktyczne, co sprzyja efektywnej edukacji. Ich główną cechą jest wysoki poziom przekazywania treści, co przy wykorzystaniu nowatorskich metod nauczania, sprawia, że nasi klienci są zadowoleni z jakości usług.

Naszymi odbiorcami są osoby z wolnego naboru, jak i firmy z którymi współpracujemy, którym zależy na podnoszeniu i udoskonalaniu kwalifikacji zawodowych swoich pracowników.

Gwarantujemy kompetentną, indywidualną obsługę każdego klienta i zapewniamy przyjazną atmosferę nauki, bo wiemy co liczy się i jest ważne w nawiązaniu współpracy. Jeśli zdecydujesz się wybrać nas, na pewno się nie zawiedziesz!

Szczegóły strony www.specjalistyczne.skk.pl:

Podlinkuj stronę www.specjalistyczne.skk.pl:

Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 56

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: