Szkolenie Excel

Szkolenie Excel Czas, który zaplanujemy na kurs komputerowy, szkolenie it np. Szkolenie Excel nie zawsze musi być nieciekawy.
MS Excel niewątpliwie jest jednym z najczęściej używanych programów w przeróżnych instytucjach i branżach.
Firmy organizujące kursy zasypują nas ofertami kursów, dotyczącymi różnych poziomów programu Excel jak np. Excel przekrojowy, Excel Zaawansowany, czy bardziej branżowych jak Excel w Tabelach przestawnych, Excel w Logistyce, Excel w analizach sprzedaży.
Dla większości humanistów zagadnienia dotyczące programu MS Excel wydają się czarną magią.
Programy kursów w dobrej firmie organizującej szkolenia stworzone są w taki sposób, aby nawet najbardziej humanistyczne umysły z łatwością pochłonęły wiedzę dotyczącą dość trudnego programu Excel. Do firm takich należy firma Cognity organizująca kursy komputerowe z zakresu Excel w Krakowie i kilku innych miastach w Polsce. Programy kursów w Cognity skonstruowane są w taki sposób aby słuchacze uczyli się obsługi programów w sposób, który główny nacisk kładzie na wykonywanie operacji w trakcie trwania szkolenia.
Nauka dorosłych przebiega w bardziej skomplikowany sposób niż dzieci. Jak pokazują badania dorośli najbardziej efektywnie uczą się w sytuacji wykonywania konkretnych ćwiczeń, nie zaś tylko słuchając wykładu. Wiemy, że najlepiej też zapamiętują rzeczy, które mają odniesienia do ich realnego życia i problemów, z którymi zmagają się w pracy.
Dlatego też szkolenia organizowane przez firmę Cognity opierają swój program o praktyczne wykonywanie zadań w programie Excel. Prowadzący zajęcia, każdorazowo, tworzy indywidualny program szkolenia Excel (lub bardziej specyficznego jak Excel w Biznesie, Excel w Logistyce czy Excel dla finansistów i księgowych) w taki sposób, który będzie najbardziej pomocny dla konkretnych słuchaczy szkolenia. Jest to możliwe dzięki wnikliwej analizie potrzeb słuchaczy, którzy zapiszą się na szkolenie.
W jaki sposób Cognity prowadzi analizę potrzeb? Każde szkolenie przez nią organizowane, niezależnie czy jest to kurs Excela czy np. szkolenie z zakresu Visual Basic, Microsoft Word, szkolenie Power Point, poprzedza wypełnienie wyczerpujących ankiet przedszkoleniowych przez przyszłych słuchaczy kursu, w zaciszu własnego mieszkania. W ankiecie tej opisują oni jakie mają największe problemy z danym programem informatycznym, czego chcieli by się dowiedzieć, co robią w ciągu swojej codziennej pracy. Trener Cognity na podstawie tych ankiet tworzy za każdym razem unikatowy program szkoleń w taki sposób aby szkolenia zaspokoiły potrzeby nawet najbardziej wymagających uczestników szkolenia.

Szczegóły strony www.cognity.pl:

Podlinkuj stronę www.cognity.pl:

Szkolenie Excel

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 80 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 275

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: