Szkolenie SQL

Szkolenie SQL Organizujemy szkolenia SQL na terenie całego kraju, w dowolnym mieście wskazanym przez Klienta. Zarówno w siedzibie jego firmy, jak również w naszych ośrodkach szkoleniowych.
Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach SQL, które prowadzone są przez naszych doświadczonych instruktorów. Dostarczamy wysokiej jakości pomoce i przybory szkoleniowe. Szkolenia SQL, które proponujemy, to nasze własne opracowania tematów poparte latami doświadczenia w edukacji a także praktyki.

Administracja i programowanie systemów opartych o SQL Server wymaga odpowiednich kompetencji. Często informacje na szkoleniach prezentowane są w sposób niejasny, lub nawet nie poparty faktami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń SQL i możesz z tej wiedzy skorzystać. Objaśnimy w prosty sposób na czym polega połączenie tabel, jak zaprojektować znormalizowaną bazę danych. Omówimy tematy związane z administracją systemów bazodanowych, praktyczną wiedzę i umiejętności, postacie normalne w bazach danych.
Znajdziesz tutaj również, kurs SQL dla początkujących, jednak zaprezentowany w niestandardowy sposób, kładący nacisk na fundament SQL czyli matematyczną teorię zbiorów. Wszystkie poruszane przez nas zagadnienia, staramy się tłumaczyć w sposób bardzo prosty a zarazem wyczerpujący temat.
Jeśli, więc poszukujesz wyczerpującej wiedzy z zakresu np. administracji SQL Server lub programowania aplikacji bazodanowych – bardzo dobrze trafiłeś.
Współpracujemy z partnerami Microsoft z zakresu Learning Solutions, dlatego też w kooperacji z nimi prowadzimy również szkolenia autoryzowane Microsoft dotyczące systemów baz danych SQL Server.
Informacje o składni języka T-SQL, czy zastosowania praktyczne pobierania danych do bazy z różnych środowisk (np. jak czytać Excela za pomocą SQL).

Szczegóły strony www.sqlpedia.pl:

Podlinkuj stronę www.sqlpedia.pl:

Szkolenie SQL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 73

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: