Kangurek prywatne przedszkole Białystok

Kangurek prywatne przedszkole Białystok Przedszkole niepubliczne Kangurek posiada pozytywne opinie rodziców oraz ocenę kuratorium (nadzór nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Białymstoku). Godziny otwarcia to 6:30 - 18:30 z wyjątkiem świąt oraz dni ustawowo wolnych od pracy. Zajęcia w przedszkolu odbywają się w grupach 12-13 dzieci w wieku 2 do 6 lat.

Placówka wyposażona jest w nowoczesny system monitoringu pozostający do wglądu rodziców, przyjazne dla maluchów i bezpieczne sale zajęciowe oraz własny plac zabaw. Ponadto oferujemy dzieciom bardzo smaczny, zdrowy jadłospis w tym możliwość wyboru diety bezmlecznej lub bezglutenowej.

Placówka położona jest w zielonej części miasta przy lesie. W skład programu dydaktycznego poza ogólnymi lekcjami wchodzą zajęcia integracyjne pozwalające na szybszą adaptację dzieci w nowym środowisku, zajęcia nauki języka angielskiego i francuskiego dostosowane do możliwości kilkulatków oraz gimnastyka i inne zajęcia sportowe.

Nasz program jest bardzo zróżnicowany, ponieważ chcemy odnaleźć w każdym wychowanku jego indywidualne predyspozycje i zainteresowania, co nie tylko pomaga w prawidłowym rozwoju, ale także zachęca dzieci do nauki.


Więcej o naszym przedszkolu prywatnym Kangurek można przeczytać na stronie internetowej placówki www.kangurek-klub.pl.

Szczegóły strony www.kangurek-klub.pl:

Podlinkuj stronę www.kangurek-klub.pl:

Kangurek prywatne przedszkole Białystok

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 71 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 117

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: